Technologie zabezpieczeń

Bezpieczeństwo człowieka i maszyny

Ponad 30 lat współpracy z inżynierami serwisowymi, pracownikami ds. bezpieczeństwa i inżynierami systemów linii produkcyjnych nauczyło nas wielu rzeczy. Skorzystaj z tego, czego się nauczyliśmy.

Przegląd poszczególnych etapów, a nawet całych miejsc pracy z punktu widzenia technologii bezpieczeństwa w związku z korzystaniem z naszych produktów jest nieodłączną częścią naszej usługi. Zwłaszcza w związku z coraz ściślejszą współpracą między ludźmi a robotami. W tej dziedzinie staramy się zaskakiwać klientów naszymi lampami sygnalizacyjnymi, które zapewniają jedenaście lat ciągłej pracy, a także naszym wysoce innowacyjnym oburęcznym systemem bezpieczeństwa „safeCAP”.

Pod względem niezawodności, nasze czujniki pojemnościowe i optyczne są znane jako te najbardziej wydajne. Każdy produkt jest zaprojektowany w oparciu o indywidualne zastosowanie, w którym będzie miał niezawodnie służyć. Nasz personel serwisowy może w każdej chwili odpowiedzieć na pytania techniczne - szybko i z indywidualnym podejściem.