Elektronika modeli zdalnie sterowanych

Wysokiej jakości elektronika, która działa przez długie lata.

CAPTRON nie bez powodu jest pionierem tej technologii. Jesteśmy wynalazcami i producentami jednych z najlepszych systemów stabilizacji dostępnych na rynku. Nasza bliskość aplikacji przemysłowych zapewnia maksymalną jakość.

W sektorze przemysłowym liczy się przede wszystkim 100% niezawodność. To co jest ważne dla firm takich jak MAN i KUKA, zawarte w każdym naszym produkcie: maksymalne bezpieczeństwo, łatwość użytkowania, imponujące funkcje i kompleksowa obsługa. Krótko mówiąc - najlepsza jakość. Nie tylko miłe słowa, ale certyfikowana jakość zgodnie z ISO 9001 - absolutna rzadkość na tym rynku.

Systemy stabilizacji, które naprawdę robią wrażenie

Dzięki naszym wielokrotnie nagradzanym systemom stabilizacji możesz czuć się całkowicie bezpiecznie - zapętlanie, nurkowanie, zapierające dech w piersiach manewry - wszystko czego tylko zażyczy sobie klient. Dla naszych klientów oferujemy coś bezcennego - bezpieczeństwo latania!

Nasza filozofia: od znormalizowanej produkcji na linii montażowej w Asia & Co., aż po kunszt prawdziwego rzemiosła Made in Germany oraz wyrafinowaje  elektroniki. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, nasi eksperci ds. produktów w Monachium pomogą Tobie w dowolnym momencie, bez zbędnej zwłoki, po prostu zadzwoń lub napisz, a my zajmiemy się tematem natychmiast!

Oferujemy znacznie więcej niż inni

Samoloty motorowe, akrobatyczne 3D i szybowce ale także odrzutowce, śmigłowce, napędzane elektrycznie lub turbinowo - każdy model korzysta z zaawansowanych systemów stabilizacji CAPTRON. Modele w skali od 4000 do 70 000 EUR i więcej ufają naszej technologii z pełnym zaufaniem - od pierwszego lotu.

Opinie klientów są pozytywne od lat. Szczególnie interesujący dla śmigłowców RC, naszego systemu ratunkowego. Za pomocą tylko jednego ruchu przełącznika model helikoptera jest po prostu lądowane i na żądanie katapultowany. Twój helikopter RC zostanie uratowany praktycznie w każdej sytuacji. Absolutne bezpieczeństwo bez względu na sytuację w locie. Odważ się - dzięki systemom stabilizacji CAPTRON nic nie ryzykujesz!

+ Strona internetowa: www.bavarianDEMON.com


bavarianDEMON w mediach społecznościowych:

+ Facebook: www.facebook.com/bavarianDEMON
+ Twitter: www.twitter.com/bavariandemon
+ YouTube: www.youtube.com/user/TheBavarianDemon