Wypoczynek i rozrywka

Na całym świecie

Świat parków rozrywki, basenów termalnych i rekreacyjnych, parków wakacyjnych i placów zabaw dla dzieci wymaga indywidualności rozwiązań oraz maksymalnej niezawodności - nasze realizacje właśnie takie są. Analizowanie szczególnych potrzeb atrakcji o dużym natężeniu ruchu dla młodych i starszych, omawianie ich wspólnie z Tobą i przygotowanie optymalnej technologii czujników - to nasza pasja. Nasze portfolio produktów jest podstawą do wypracowania indywidualnych rozwiązań spełaniających Twoje wymagania:

  • Nawet 100 milionów cykli przełączania za pomocą przycisków SENSORswitch
  • 10 lat ciągłej pracy naszych sygnalizatorów LED
  • Praktycznie niezniszczalny
  • Higieniczny

Kładziemy nacisk na design oraz wysoki poziom globalnej rozrywki

Myślisz, że przy przyciskach nie ma miejsca na design? Nie w CAPTRON. Sam standard nam nie wystarczy. Od przycisku, poprzez wyświetlacze, czujniki specjalne lub czujniki poziomu aż do klasycznej fotokomórki. Każdy produkt najwyższej jakości, dostosowany do Twoich potrzeb, zarówno pod względem funkcji jak i wzornictwa. Rozmiar, kolor, jasność, wyświetlacze - wszystko dostosowane do otoczenia, schematu kolorów, automatu do gier lub przejażdżek. Od kina po oazę spa.

Deutsches Museum München od lat polega na naszej wiedzy i jakości produktu. Nasze czujniki aktywują systemy zapowiedzi głosowych, a także symulatory. Kilkaset aktywacji dziennie nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych przycisków. Problemu nie stanowi również akt wandalizmu - na to również jesteśmy przygotowani.

+ Referencje

Część naszych referencji:

Zabawa i rozrywka

Trampoline Park Equipment
Vortex International