Covid-19

Informacje dla naszych klientów, partnerów, dostawców i gości

Szanowni Państwo,

mamy nadzieję, że dobrym zdrowiem cieszą się zarówno Państwo, jak i Państwa najbliżsi oraz współpracownicy. Jako przedstawiciele firmy CAPTRON chcemy zapewnić, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także w tym wyjątkowym czasie. Dlatego odpowiednio wcześniej wdrożyliśmy niezbędne działania zmierzające utrzymania ciągłości działania i zdolności realizacji dostaw.

Prosimy o uwzględnienie faktu, że ze skutkiem natychmiastowym wszystkich gości spoza przedsiębiorstwa CAPTRON Electronic GmbH dotyczą następujące zasady dostępu 3G (geimpft, genesen, getestet / szczepienie, ozdrowienie, test):

  • Wejście wyłącznie w masce ochronnej FFP2 i wyłącznie bezpośrednio do recepcji
  • Przedłożenie potwierdzenia ważnego i pełnego statusu szczepienia lub aktualnego, odpowiedniego potwierdzenia wykonania testu.
  • W przypadku potwierdzenia wykonania testu obowiązują następujące zasady:
    • Testy PCR nie mogą być starsze niż 48 godzin
    • Test antygenowy nie starszy niż 24 godziny musi zostać przeprowadzony pod nadzorem przez certyfikowany podmiot
  • Po pomyślnym uzyskaniu potwierdzenia 2G goście mogą poruszać się po budynku bez maski, wyłącznie w towarzystwie co najmniej jednej osoby z personelu firmy CAPTRON.

Natomiast pracownicy firmy CAPTRON Electronic GmbH – a w niektórych przypadkach również jej goście – mogą przedstawić potwierdzenie swojego statusu osoby w pełni zaszczepionej w Dziale Personalnym, dzięki czemu nie będą podlegać wyżej wymienionym ograniczeniom dostępu.

Godziny pracy recepcji:
Poniedziałek – czwartek godz. 8:00 – 17:00
Piątek godz. 8:00 – 14:00

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną. Życzymy dużo zdrowia!

Zespół CAPTRON