Branże

Od ekspertów dla ekspertów.

Jesteśmy ekspertami w technologii czujników. W przemyśle wytwórczym,  budynkach i transporcie - na lądzie, w powietrzu i wodzie. Cieszymy się również wysoką renomą jako pionier technologii stabilizacji zdalnie sterowanych modeli latających.

Branża czujników to seria ustalonych zasad technicznych. Zasad ułatwiających tworzenie profilu produktu. Jeśli Twój profil wyszukiwania nie pasuje do żadnej z tych zasad, jesteśmy do dyspozycji. Nasz zespół inżynierów prawie zawsze znajduje sposób na dostosowanie czujników do koncepcji użytkowania, aby zamówienia były w 100% udane. Sukces naszych produktów bazuje na specjalnych wymaganiach naszych klientów.

Naszego sukces bazuje na szczególnych potrzebach naszych klientów . W ścisłej współpracy z inżynierami, technikami, kierownikami projektów i architektami, znajdziemy Twoje idealne i indywidualne rozwiązanie. Nasza technologia wspiera Twój sukces.

Automatyka przemysłowa
Dla większej wydajności i bezpieczeństwa.

Czy przestój to coś z czym zmaga się Twoja firma? Nie z naszymi produktami. CAPTRON uznaje kluczową rolę technologii czujników w procesie produkcji i spełnia ją pod każdym względem.

Produkcja i inżynieria mechaniczna
Z naszym produktami maszyny działają lepiej.

Jesteśmy ekspertami w branży produkcyjnej. To właśnie w produkcji czujemy się najlepiej - znamy rynek, maszyny i oferujemy ukierunkowane i wysokiej jakości czujniki.

Ruch i transport
Ruch lądowy, powietrzny i wodny.

Ponad 20 lat doświadczenia w transporcie pozwoliło na poznanie wielu dotychczas nieznanych aspektów. Od dziesięcioleci i z powodzeniem projektujemy czujniki do specjalnych wymagań transportu.

Technologie żywności
Zarazki nie mają najmniejszych szans!

Higiena to najwyższy priorytet w technologii żywności. Zwłaszcza we wszystkich procesach przetwarzania.

Pojazdy komercyjne i specjalne
Rozwiązania solidny i indywidualne.

Złożoność czujników w pojazdach komercyjnych i specjalnych wymaga eksperckiej wiedzy. Nasi eksperci od czujników znają aspekty techniczne i kinematyczne.

Lotnictwo
Od standardowego do wysokiej klasy produktu.

Niezależnie czy mowa o samolotach pasażerskich, prywatnych czy służbowych odrzutowcach, zaawansowana technologia czujników wymaga niezawodnej funkcjonalności i najwyższej klasy optyki. U nas znajdziesz oba.

Budynki publiczne i prywatne
Otwieraj drzwi z naszą technologią!

Znamy najbardziej wygórowane potrzeby w sektorze opieki zdrowotnej, a także w budynkach publicznych i sektorze przemysłowym.

Rozrywka
Bezpieczna zabawa na całym świecie.

Świat parków rozrywki, parków termalnych i wodnych, parków wakacyjnych i placów zabaw dla dzieci wymaga indywidualnego podejścia i maksymalnej niezawodności - oto, co oferujemy.

Model elektroniki RC
Najlepsza zabawa i niepowtarzalna rozrywka.

CAPTRON nie bez powodu należy do pionierów technologii dla sektora rozrywki. Jesteśmy wynalazcą i producentem jednych z najlepszych systemów stabilizacji dostępnych na rynku.