Branże

Od ekspertów dla ekspertów.

Jesteśmy międzynarodowym ekspertem w dziedzinie innowacyjnych sensorów, czujników oraz zintegrowanych z nimi technologii. Nasze rozwiązania znajdziesz w przemyśle wytwórczym, budynkach i transporcie - na lądzie, w powietrzu i wodzie. Cieszymy się również wysoką renomą jako pionier technologii stabilizacji zdalnie sterowanych modeli latających.

Nasi klienci obejmują przedsiębiorstwa z różnych branż, takich jak transport publiczny, autobusy i pojazdy szynowe, infrastruktura drogowa, technologia budowlana, lotnictwo, przemysł morski, maszyny mobilne, produkcja i logistyka, automotive, dozowanie, robotyka, przemysł spożywczy, czy medycyna i farmacja.

CAPTRON wyróżnia się na rynku dzięki innowacyjnym produktom, wysokiej jakości usługom i rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Na życzenie klienta, projekt naszych produktów można modyfikować nie tylko pod względem materiałów, symboli i etykiet, ale również pod względem technologii i funkcjonalności.
 

Robotyka i dozowanie
Precyzja i niezawodność

Zmniejsz zużycie surowców i zwiększ zadowolenie klientów dzięki stabilnym procesom.

Produkcja i inżynieria mechaniczna
Z naszym produktami maszyny działają lepiej

Jesteśmy ekspertami w branży produkcyjnej. To właśnie w produkcji czujemy się najlepiej - znamy rynek, maszyny i oferujemy ukierunkowane i wysokiej jakości czujniki.

Ruch i transport
Ruch lądowy, powietrzny i wodny

Ponad 40 lat doświadczenia w transporcie pozwoliło na poznanie wielu dotychczas nieznanych aspektów. Z powodzeniem projektujemy czujniki do specjalnych wymagań transportu.

Technologie żywności
Zarazki nie mają najmniejszych szans!

Higiena to najwyższy priorytet w technologii żywności. Zwłaszcza we wszystkich procesach przetwarzania.

Pojazdy komercyjne i specjalne
Solidne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb

Złożoność czujników w pojazdach komercyjnych i specjalnych wymaga eksperckiej wiedzy. Nasi eksperci od czujników najlepiej znają aspekty techniczne i kinematyczne oraz najnowsze wymagania.

Lotnictwo
Od standardu, do najwyższej klasy produktów

Niezależnie czy mowa o samolotach pasażerskich, prywatnych czy służbowych odrzutowcach, zaawansowana technologia czujników wymaga niezawodnej funkcjonalności i najwyższej klasy optyki. U nas znajdziesz oba.

Budynki publiczne i prywatne
Otwieraj drzwi z naszą technologią!

Znamy najbardziej wygórowane potrzeby w sektorze opieki zdrowotnej, a także wymagania dotyczące budynków publicznych i sektora przemysłowego.