REINHARD BELLM

Założyciel firmy i dyrektor zarządzający/właściciel

Reinhard Bellm jako ekspert techniczny i innowator produktu w firmie jest odpowiedzialny za badania i rozwój oraz produkcję. Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie elektrotechniki zdobył wiedzę techniczną do projektowania i produkcji czujników pojemnościowych w latach siedemdziesiątych u znanych producentów czujników, a następnie doskonalił je. W 1983 roku założył własną firmę produkującą i sprzedającą czujniki poziomu do automatyki przemysłowej.

W 2003 i 2006 roku otrzymał nagrodę Bawarii - Handwerksmesse Monachium za innowacje. Reinhard Bellm dał firmie podstawową kompetencję do dostarczania najlepszych i spersonalizowanych produktów rozwiązując tym samym wiele problemów klientów. To wciąż jedna z naszych największych zalet.

„Dostarczamy naszym klientom rozwiązania i zapewniamy im całą naszą ekspercką wiedzę. Wszystko po to aby zaspokoić ich specjalne wymagania."

+ produkty CAPTRON

PETRA BELLM

Dyrektor zarządzający/właściciel

Petra Bellm odegrała ważną rolę w rozwoju organizacyjnym CAPTRON od lat osiemdziesiątych, na stanowisku prokurysty i jako udziałowiec od 1990 roku. W 2006 roku została dyrektorem ds. Personalnych i Finansowych. Przez wiele lat z powodzeniem rozwijała również dział IT, który przekazała swojemu synowi Philipowi Bellmowi w 2016 roku.

Patrząc w przyszłość w dziedzinie technologii informatycznych, Petra Bellm stworzyła zrównoważone standardy, które wciąż są promowane jako nowoczesna, innowacyjna firma. Pani Bellm odegrała także znaczącą rolę w pomyślnym opracowaniu polityki HR w firmie, a jej silne umiejętności społeczne stanowią również idealne uzupełnienie dla bardzo technicznie nastawionych mężczyzn w rodzinie Bellm.

„Jesteśmy firmą rodzinną i naszą siłą jest przyjazna atmosfera. Nasza praca tym samym, staje się częścią naszego życia. Wspólnie budujemy CAPTRON, czyli miejsce, w którym każdy może czuć się komfortowo.”

+ Kariera w CAPTRON

PHILIP BELLM

Dyrektor zarządzający/właściciel

Philip Bellm jest dyrektorem zarządzającym odpowiedzialnym za marketing, sprzedaż, IT oraz finanse, a także udziałowcem od stycznia 2016 r. Jego kariera w CAPTRON rozpoczęła się bardzo wcześnie, kiedy w 2000 r. odbył szkolenie jako elektrotechnik. W kolejnych latach pracował w różnych działach i od 2006 roku, pełniąc funkcję Product Managera, odegrał wiodącą rolę w projektowaniu i rozwoju obecnej generacji przycisków SENSORswitch.

Kariera nabrała tempa wraz z ukończonymi studiami biznesowymi i spędzeniem roku za granicą. Philip Bellm został szefem sprzedaży w 2011 roku i na tym stanowisku przygotował firmę do zostania globalnym graczem. W 2012 r. Philip Bellm założył CAPTRON Electronic Co., Ltd. w Chinach i rozszerzył międzynarodową sprzedaż firmy, tworząc tym samym sieć partnerów na całym świecie.

„Innowacja, kreatywność, wizje i odwaga są czynnikami napędzającymi nasz wzrost i sukces”

+ CAPTRON na świecie