O nas

JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych czujników i systemów czujnikowych oraz dostawca usług w zakresie rozwiązań programowych i doradztwa procesowego.

Od 1983 r. kształtujemy przyszłość interakcji człowiek-maszyna i maszyna-maszyna za pomocą czujników pojemnościowych i optycznych. W naszych zakładach w Europie, USA i Chinach oraz u partnerów handlowych na całym świecie opracowujemy, produkujemy i dostarczamy kompletne systemy czujników oraz rozwiązania programowe małym i średnim firmom, a także dużym korporacjom z różnych branż i obszarów zastosowań.

Dzięki CAPTRON Technologies oferujemy klientom szerokie portfolio technologii czujników, które uzupełniamy naszą marką CAPTRON Solutions o usługi związane z indywidualnym rozwojem i integracją oprogramowania, doradztwem procesowym (lean management) oraz zarządzaniem projektami. Dzięki temu nasi klienci otrzymują kompleksowy pakiet usług bezpośrednio z jednego źródła. Idealnie dostosowany do potrzeb i wyzwań związanych z cyfryzacją procesów produkcyjnych i logistycznych.
 


+ Więcej o produktach

RODZINNY BIZNES OD 1983

Nowoczesna, średniej wielkości firma rodzinna CAPTRON założona w 1983 roku łączy tradycję z wysoką jakością, elastycznością i innowacyjnością oraz globalnym podejściem. Zatrudniając ponad 170 pracowników w trzech zakładach - w Niemczech, Chinach i Ameryce Północnej, CAPTRON jest znanym producentem innowacyjnych czujników pojemnościowych, optycznych oraz kompletnych systemów sterowania dla bardzo wielu gałęzi przemysłu i obszarów zastosowań, takich jak automatyka przemysłowa, transport publiczny, budownictwo oraz wielu innych.

„JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII” to definicja misji bycia blisko użytkownika i otwarcia na życzenia klientów dotyczących innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz rozwiązań.

+ zarząd CAPTRON

overlayplay
CAPTRON Electronic GmbH

Zobacz nasz oficjalny film

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasza kultura korporacyjna jest zdominowana przez wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu CAPTRON jest światowym liderem innowacji w dziedzinie technologii czujników. Otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień za wyjątkowe opracowania produktów. Jest to niewątpliwie znak naszej jakości i naszego pionierskiego ducha.

+ Więcej o naszych nagrodach i wyróżnieniach