O nas

JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII

Sensory od ekspertów: CAPTRON Electronic GmbH to renomowany producent sensorów i czujników posiadający swoje oddziały w Niemczech, Chinach, Ameryc Północnej i Polska, w tym również partnerów w ponad 20 krajach na całym świecie.

Ze względu na bliskość naszych klientów z branży przetwórczej, automatyki budynkowej,  transportu publicznego i wielu innych branż, dysponujemy szeroką gamą czujników pojemnościowych i optycznych, a także kompletnymi systemami czujników.

Produkty i rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, a także ciągłe działania badawczo-rozwojowe stanowią naszą nieodłączną podstawowę od momentu założenia w 1983 r. Zgodnie z naszą misją „JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII”, jakość, obsługa i korzyści dla klientów są naszymi najwyższymi priorytetami.

Każdy klient i każdy projekt otrzymuje u nas indywidualną opiekę. Nasi klienci to zarówno małe i średnie firmy, jak i międzynarodowe koncerny.

+ Więcej o produktach

RODZINNY BIZNES OD 1983

Nowoczesna, średniej wielkości firma rodzinna CAPTRON założona w 1983 roku łączy tradycję z wysoką jakością, elastycznością i innowacyjnością oraz globalnym podejściem. Zatrudniając ponad 170 pracowników w trzech zakładach - w Niemczech, Chinach i Ameryce Północnej, CAPTRON jest znanym producentem innowacyjnych czujników pojemnościowych, optycznych oraz kompletnych systemów sterowania dla bardzo wielu gałęzi przemysłu i obszarów zastosowań, takich jak automatyka przemysłowa, transport publiczny, budownictwo oraz wielu innych.

„JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII” to definicja misji bycia blisko użytkownika i otwarcia na życzenia klientów dotyczących innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz rozwiązań.

+ zarząd CAPTRON

CAPTRON-Unternehmensfilm-Szene-Firmengebaeude
overlayplay
CAPTRON Electronic GmbH

Zobacz nasz oficjalny film

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasza kultura korporacyjna jest zdominowana przez wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu CAPTRON jest światowym liderem innowacji w dziedzinie technologii czujników. Otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień za wyjątkowe opracowania produktów. Jest to niewątpliwie znak naszej jakości i naszego pionierskiego ducha.

+ Więcej o naszych nagrodach i wyróżnieniach