CAPTRON

Producent innowacyjnych technologii i systemów sensorowych

Sensory od ekspertów: CAPTRON Electronic GmbH to renomowany producent sensorów i czujników posiadający swoje oddziały w Niemczech, Chinach, Ameryc Północnej i Polska, w tym również partnerów w ponad 20 krajach na całym świecie.

Współpracujemy z klientami wielu branż tj. przemysł przetwórczy, automatyka budynkowa, transport publiczny oraz wiele innych. Naszą ofertę tworzą rozmaite czujniki pojemnościowe i optyczne jak i kompletne systemy czujników.

Produkty i rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta podobnie jak badania i rozwój (R&D) stanowią nasze kluczowe obszary działania od samego początku, czyli aż 1983 roku. Zgodnie z naszym hasłem "JAKOŚC TWORZONA W BAWARII", stawiamy sobie za najwyższy cel jakość, obsługę oraz wsparcie naszych klientów.

Każdy klient jak i każdy projekt podejmowany jest przez nas indywidualnie z należytą precyzją. Współpracujemy z małymi, średnimi przedsiębiorstwami oraz dużymi, światowymi koncernami.

O CAPTRON
Innowacyjne sensory i systemy

CAPTRON Electronic GmbH - nowoczesny, średniej wielkości producent czujników pojemnościowych i czujników optycznych, projektujący przyszłość interakcji człowiek-maszyna od 1983 roku.

Misja i wartości
Zaufanie i odpowiedzialność

Dowiedz się o naszych wartościach i przekonaniach które są ważne dla nas. 

CAPTRON locations
A strong partner - worldwide
Contact
How can we help?

Regardless of which of our services you wish to use, you can always get in touch with a competent person – without having to wait in a queue or pass through a call centre.

History
We take you on a time travel through our history.

Join us in looking back on three decades of the company history of electronics manufacturer CAPTRON: from the beginning in the basement of the company founder‘s home right until today.