Porady dotyczące aplikacji

Czy pasujesz do nas, a my do Ciebie? Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest osobista rozmowa. Aby była ona dla Ciebie jak najbardziej udana, musisz się do niej odpowiednio przygotować. Poniżej wyjaśniamy w formie pięciu podstawowych porad dotyczących aplikacji, na co należy zwrócić uwagę.

 

1. Porada: Zasięgnij informacji

Dobre przygotowanie robi na nas wrażenie. Jeśli poświęcisz czas na zebranie jak największej ilości informacji o naszej firmie, będzie to oznaczać, że jest dla Ciebie ważne, gdzie i w jakim otoczeniu chcesz pracować. Im więcej o nas wiesz, tym łatwiejsze będzie dla Ciebie przystąpienie do rozmowy kwalifikacyjnej.

2. Porada: Bądź autentyczny

Najlepsza rada, jaką możemy Ci dać: bądź sobą. Autentyczność jest dobrze postrzegana. Jeśli więc zająkniesz się lub też stracisz wątek, powiedz o tym spokojnie, przecież to ludzkie. Jeśli jesteś osobą otwartą i sympatyczną, pokaż to również podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Cenimy pracowników, którzy mogą się rozwijać w naszej zorientowanej na pracę zespołową atmosferze pracy.

3. Porada: Zrób dobre wrażenie

Pamiętaj: wrażenie determinuje nie tylko to, co mówisz, ale także sposób, w jaki się prezentujesz. Stosowny do sytuacji powinien być również ubiór. Ogólna zasada mówi: lepiej za dużo niż za mało. Ubieraj się odpowiednio do stanowiska, o które się starasz, a nie zgodnie ze stanowiskiem, które już masz.

4. Porada: Zadawaj pytania

Spróbuj poznać CAPTRON jako firmę, jest to jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy pasujemy do siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy i czym się zajmujemy, pokaż nam, że Cię to interesuje. Charakter pytań jest oznaką inicjatywy i pewności siebie oraz świadczy o profesjonalnym podejściu kandydata.

5. Porada: Przekonaj nas swoją wiedzą

Dzięki swoim kwalifikacjom zostałaś/-eś zaproszona/-y na rozmowę kwalifikacyjną. Opowiadaj z przekonaniem o swoim doświadczeniu, jakie zdobyłeś w trakcie edukacji i w życiu zawodowym i pochwal się swoją osobowością. Jesteśmy szczególnie zainteresowani przykładami tego, jakie było Twoje dotychczasowe zaangażowanie w firmę/firmy i w jaki sposób wykorzystywałaś/-eś swą wiedzę fachową w celu zapewnienia zysku. Widzimy w Tobie potencjał. Teraz to Ty musisz się zaprezentować i przekonująco przedstawić swoje umiejętności i kwalifikacje.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszych kanałach społecznościowych, takich jak Facebook, Xing oraz LinkedIn. Czy któraś z ofert pracy wydała Ci się szczególnie atrakcyjna?

+ Oferty pracy