[Translate to Polnisch:] CAPTRON Headquarter Olching

Nagrody

Technologia spełniająca wymagania

Nasza kultura korporacyjna jest zdominowana przez wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu CAPTRON jest światowym liderem innowacji w dziedzinie technologii czujników. Otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień za wyjątkowe projekty produktów. Znak naszej jakości i naszego pionierskiego ducha.

Nagroda Bavarian State Government 2017

Franz Josef Pschierer, sekretarz stanu w Bawarskim Ministerstwie Biznesu, Mediów, Energii i Technologii, wręczył bawarską nagrodę państwową firmie CAPTRON w dniu 12 marca 2017 r. Całość odbyła się podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród.

CAPTRON zaimponował sędziom w kategorii „Technologia” pierwszym bezkontaktowym zabezpieczeniem drzwi autobusu przed przytrzaśnięciem. ”We współpracy z EvoBus, CAPTRON opracował system, który pozwala pasażerom transportu publicznego na bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z autobusów.

Dla większego bezpieczeństwa i wygody w lokalnym transporcie publicznym.

+ Szczegóły

Wyróżnienie „Olchinger Agenda 21”

Ekologicznie, ekonomicznie i społecznie: zgodnie z tymi kryteriami w 2010 r. W Olchinger Agenda 21 uhonorowano spółkę CAPTRON będącą rezydentem za zrównoważony rozwój w COM.

„Nagroda jest dla nas zaszczytem” - powiedział z dumą Reinhard Bellm z CAPTRON Electronic. Pani i Pan Bellm są dyrektorami, syn Philip zajmuje się zarządzaniem produktem i sprzedażą, córka Daniela oferuje wraz z CAPTRON Kunstforum platformę dla młodych artystów. W CAPTRON pracuje około 60 osób. Połowa mieszka w powiecie. „Wszystkie nasze biura są zalane światłem dziennym, miejsca pracy są jasne i przyjazne” - mówi Reinhard Bellm. Dzięki systemowi fotowoltaicznemu i pompie ciepła firma jest niezależna od ropy i gazu. (Źródło: www.merkur.de 21.10.10)

+ Więcej o CAPTRON

Nagroda GIT Safety 2010

Wielki sukces dla CAPTRON. Pierwszy pojemnościowy dwuręczny układ sterowania bezpieczeństwem „safeCAP4” o najwyższym poziomie bezpieczeństwa kategorii IV i PL IIIC został nominowany w obszarze  Bezpieczeństwo operacyjne i oszczędność operacyjna. Jury złożone z ekspertów i przedstawicieli ZVEI, VDMA, BHE i TÜV Hessen przekonała technologia bezpieczeństwa „safeCAP4” firmy CAPTRON.

+ Więcej o safeCAP

Nagroda Bavarian State Government 2006

W ramach 58. Międzynarodowych Targów Rzemieślniczych w Monachium CAPTRON Electronic GmbH został uhonorowany nagrodą rządu Bawarii w 2006 roku. CAPTRON otrzymał nagrodę za wyjątkowe osiągnięcie technologiczne i innowację w opracowaniu HeliCommand, automatycznego systemu stabilizacji dla zdalnie sterowanych śmigłowców.

Podczas ceremonii Erwin Huber, bawarski minister gospodarki, wręczył nagrodę Reinhardowi Bellmowi, członkowi zarządu firmy CAPTRON Electronic GmbH. Po raz pierwszy na świecie CAPTRON opracował autopilota, który pozwala modelom śmigłowców unosić się w powietrzu bez zewnętrznego wpływu. Wynalazek znacznie ułatwia naukę latania helikopterem. Co więcej, umożliwia znacznie lepsze wyniki w profesjonalnych zastosowaniach (przemysł lotniczy i filmowy, kartografia, ankiety, ...), a także sprzyja rozwojowi nowych działań biznesowych.

+ Więcej o rozwiązaniach dla UAV

Nagroda Bavarian State Government 2003

W ramach 55. Międzynarodowych Targów Rzemieślniczych 2003 w Monachium firma CAPTRON Electronic GmbH otrzymała nagrodę. 2003 rok upłynął pod znakiem osiągnięć technologicznych. Nagrodę rządu Bawarii za wyjątkowe osiągnięcia technologiczne i innowacje zdobył przycisk SENSOR SafeCAP4.

Podczas ceremonii podsekretarz stanu ds. Gospodarki, ruchu i technologii w Bawarii Hans Spitzer, członek Landtagu (bawarskiego parlamentu) wręczył nagrodę Reinhardowi Bellmowi, prezesowi firmy CAPTRON Electronic GmbH.

CAPTRON opracował przycisk SENSORswitch o najwyższej kategorii bezpieczeństwa (kat. 4) przez instytucję ustawowego ubezpieczenia i zapobiegania wypadkom. W rezultacie, przełączniki mechaniczne mogą być zastosowane po raz pierwszy w pojemnościowych, oburęcznych sterownikach bezpieczeństwa stosowanych w wykrawarkach i prasach.

+ Więcej o safeCAP