Przemysł samochodowy

Wśród ekspertów

Branża motoryzacyjna i jej rynki docelowe to nasz dział. Analizujemy procesy, doradzamy i wspieramy naszymi innowacyjnymi czujnikami.

Interakcja między naszymi ekspertami i ich inżynierami, a także programistami i kierownikami produkcji, przebiega jak spójny i nieunikniony wątek w każdym projekcie. Od ponad trzech dekad długotrwała i kreatywna współpraca zapewnia maksymalną wydajność produkcji. Ale najważniejsze: nasze techniczne know-how jest gwarantem sukcesu.

Podstawą jest maksymalna koncentracja na uprawnieniach - od pierwszej rozmowy do serwisu. Masz produkt o takich samych właściwościach jak przełącznik SENSORswitch firmy CAPTRON? Śmiemy w to wątpić. Skorzystaj z okazji, aby porównać - wygląd i styl naszych produktów przekona Cię, ponieważ jakość jest namacalna.

TEST OBCIĄŻENIOWY PRZYCISKU CZUJNIKA 2.0 FIRE

Czujniki wandaloodpornych przycisków są uszczelnione specjalną żywicą, aby zapewnić wyjątkowo wysoką odporność na trudne warunki środowiskowe, akty wandalizmu lub rozpuszczalniki chemiczne. Wysokiej jakości przełączniki mogą wytrzymać temperatury od -196°C do +2600°C - nie tracąc przy tym nic ze swojej niezawodności.

W przeciwieństwie do przełączników mechanicznych, elektroniczno-pojemnościowe przełączniki SENSOR są całkowicie bezdotykowe z kilkuset milionami cykli przełączania, a zatem są niezwykle trwałe i nie wymagają konserwacji.

+ do przełączników SENSOR

Analogowy pomiar poziomu w największej na świecie maszynie do impregnacji dla przemysłu automotive

Analogowy pomiar poziomu za pomocą czujników poziomu CAPTRON w pojemnikach do przygotowania materiału największej maszyny do impregnacji o nieznanej wcześniej wielkości i wydajności w czasie cyklu firmy bdtronic GmbH.

+ Więcej o projekcie

+ Link do filmu

Niektóre z naszych referencji:

Przemysł motoryzacyjny

AUDI AG, Ingolstadt
Autoliv B.V. & Co.KG
BMW AG
Continental Automotive GmbH
Daimler AG
Geiger Automotive GmbH
Porsche AG
Ruf Automotive GmbH
VDO Automotive AG
Volkswagen AG