Przemysł samochodowy

Wśród ekspertów

Branża motoryzacyjna i jej rynki docelowe to nasz dział. Analizujemy procesy, doradzamy i wspieramy naszymi innowacyjnymi czujnikami.

Interakcja między naszymi ekspertami i ich inżynierami, a także programistami i kierownikami produkcji, przebiega jak spójny i nieunikniony wątek w każdym projekcie. Od ponad trzech dekad długotrwała i kreatywna współpraca zapewnia maksymalną wydajność produkcji. Ale najważniejsze: nasze techniczne know-how jest gwarantem sukcesu.

Podstawą jest maksymalna koncentracja na uprawnieniach - od pierwszej rozmowy do serwisu. Masz produkt o takich samych właściwościach jak przełącznik SENSORswitch firmy CAPTRON? Śmiemy w to wątpić. Skorzystaj z okazji, aby porównać - wygląd i styl naszych produktów przekona Cię, ponieważ jakość jest namacalna.

KUKA SYSTEMS wdraża pierwsze MRK dla BMW w Dingolfing

Pracownicy zakładu Dingolfing w BMW mają nowego pomocnika. Ten, który ich uwalnia od monotonnej i wymagającej fizycznie pracy: lekki robot LBR iiwa od KUKA. Tam, gdzie kiedyś pracownik musiał podnosić i mocować ciężkie płyty do przekładni przedniej osi, teraz wyręcza go ramię robota sprawnie operujące nawet w ciasnych miejscach. Bez konieczności stosowania ochronnych ogrodzeń.

W ramach tej współpracy między ludźmi a robotami (MRK) firma KUKA Systems zaprojektowała niezwykły system z zawieszonym montażem oszczędzający miesjce. Można go zintegrować z istniejącą linią produkcyjną bez konieczności przeprojektowywań.

Przycisk CHT3 w fabryce Porsche Zuffenhausen, Niemcy

Analogowy pomiar poziomu w największej na świecie maszynie do impregnacji dla przemysłu automotive

Analogowy pomiar poziomu za pomocą czujników poziomu CAPTRON w pojemnikach do przygotowania materiału największej maszyny do impregnacji o nieznanej wcześniej wielkości i wydajności w czasie cyklu firmy bdtronic GmbH.

+ Więcej o projekcie

+ Link do filmu

Niektóre z naszych referencji:

Automobilindustrie

AUDI AG, Ingolstadt
Autoliv B.V. & Co.KG
BMW AG
Continental Automotive GmbH
Daimler AG
Geiger Automotive GmbH
Porsche AG
Ruf Automotive GmbH
VDO Automotive AG
Volkswagen AG