Misja i filozofia firmy CAPTRON

„Dostarczamy naszym klientom ROZWIĄZANIA. Zapewniamy ekspercką wiedzę i doświadczenie. Wszystko po to aby sprostać ich wymaganiom.”

Reinhard Bellm
Dyrektor zarządzający | CAPTRON Electronic GmbH

Nasi klienci ufają jakości i niezawodności naszych produktów od ponad 40 lat. Od prostych elementów sterujących po zaawansowane systemy - nasze produkty mają za zadanie ułatwiać codzienne życie ludzi i zapewniać sukces naszym klientom na całym świecie. Niezmiennym celem od wielu lat jest przekraczanie najwyższych wymagań. To właśnie dlatego czujniki CAPTRON są wyjątkowe.

„JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII” określa misję bycia blisko użytkownika i otwartości na życzenia klientów, aby opracowywać innowacyjne i zrównoważone produkty i rozwiązania.

GWARANCJA JAKOŚCI

Najwyższa jakość jest dla nas oczywista. Żaden produkt nie opuszcza naszej fabryki bez przejścia 100% testów jakości. W praktyce oznacza to, że popularna zasada "działa czy nie" w naszych realiach nie wystarcza. Zaprojektowaliśmy procedury zapewniania jakości, które obejmują testowanie i ocenę bardzo szerokiego zakresu parametrów na różnych etapach procesu produkcyjnego. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane wewnętrznie i opatrzone pieczęcią CAPTRON „JAKOŚĆ TWORZONA W BAWARII”.

Nasza koncepcja jest wspierana przez płaskie hierarchie w firmie. Zapewniamy krótką komunikację, brak biurokracji i idealną produkcję - nie tylko prowadzimy prace rozwojowe we własnym zakresie, ale także produkcję mechaniczną i elektroniczną, kontrolę jakości oraz sprzedaż.

DIN EN ISO 9001:2015

WŁASNA PRODUKCJA

Celowo utrzymaliśmy tradycyjnie wysoką głębokość produkcji, aby umożliwić spełnienie praktycznie każdego życzenia naszych klientów. Jesteśmy partnerem opartym na rozwiązaniach z ponad 33-letnim doświadczeniem i wiedzą fachową, które pozwalają nam zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe wsparcie techniczne, mechaniczne i moralne od pomysłu na produkt i pierwszych prototypów do masowej produkcji.

Ciągła modernizacja naszych maszyn oraz połączenie wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych ekspertów oraz ponadprzeciętne inwestycje w najnowocześniejsze technologie zawsze były integralną częścią naszej filozofii. Dziś gwarantuje to nam szerokie możliwości, które pozwalają na szybką i elastyczną reakcję na życzenia naszych klientów.

Zostań beneficjentem naszej wiedzy i rozwiązań. Zaufaj specjalistom CAPTRON, którzy mówią w Twoim języku i mogą rozwiązać Twoje problemy.

overlayplay

The CAPTRON manufactory

Take a look behind the scenes.