Inżynieria wodna

Od standardów po unikalne rozwiązania

(Rejsy) statki, jachty lub promy - wszystkie mają jedną wspólną cechę: potrzebują czujników. Brak tutaj utartych standardów, wszystko polega na specjalnie opracowanej technologii dla poszczególnych środowisk.

Oprócz maksymalnej funkcjonalności na wodzie dbamy również o indywidualne życzenia projektowe. Żółty przycisk ze specjalnym symbolem dla placów zabaw na statku wycieczkowym? Nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Produkujemy zgodnie z Twoimi życzeniami - kolor, kształt, projekt, funkcja - wszystkie prace produkcyjne związane z zamówieniem, „Jakość tworzona w Bawarii”.

Komfort i jakość życia - wymarzone jachty wymagają perfekcji aż do ostatniego szczegółu. Dotyczy to również technologii sterowanej czujnikami, w tym samego przycisku SENSORswitch. Niezwykle wysoki poziom produktu i kunszt technologii są warunkiem koniecznym. Skontaktuj się z nami a wypracujemy rozwiązania dla Twojego projektu.

Wspólnie z architektami, projektantami wnętrz i dostawcami opracowujemy rozwiązanie, które w stu procentach odpowiada wymaganiom naszego klienta.