TECHNOLOGIA POMIARU TCP - KOMPETENCJE PROCESOWE W SYSTEMACH DOZOWANIA BDTRONIC GMBH

Aktualności 19.06.2017: Jednostki pomiarowe CAPTRON TCP zapewniają precyzyjny pomiar igieł na robotach dozujących CNC produkowanych przez firmę bdtronic GmbH.

Opatentowana technologia pomiaru laserowego TCP firmy CAPTRON mierzy i kalibruje narzędzia robota w trzech wymiarach. Jednostki pomiarowe TCP zostały specjalnie opracowane dla robotów przemysłowych, które są wykorzystywane do różnorodnych zastosowań z dyszą spawalniczą, frezem, urządzeniem do klejenia i dozowania oraz grotem lutowniczym, co zwiększa efektywność linii produkcyjnych.

Dzięki powtarzalności 0,01 mm, wyjątkowo kompaktowej i jednoczęściowej konstrukcji oraz bezobsługowemu systemowi czujników spełniają najwyższe wymagania naszych klientów przemysłowych dotyczące precyzji, niezawodności i jakości.

W dziedzinie systemów mieszania i dozowania jednostki pomiarowe CAPTRON TCP są używane przez wiodącego na świecie producenta maszyn do technologii dozowania, bdtronic GmbH z Niemiec. Oprócz stabilnej struktury, łatwego montażu i nieskomplikowanej początkowej pracy, szczególnie wysoka dokładność procesu pozycjonowania i dozowania była decydująca dla decyzji bdtronic o zastosowaniu technologii czujnika CAPTRON.

+ Szczegóły produktu

Profil firmy bdtronic GmbH

bdtronic jest wiodącym na świecie producentem systemów i rozwiązań procesowych w dziedzinie technologii dozowania i impregnacji, nitowania na gorąco, kondycjonowania plazmowego i automatyzacji. Dzięki szerokiemu portfolio produktów bdtronic obsługuje wielu znanych klientów działających w wielu różnych branżach, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i elektrotechnicznym.

bdtronic GmbH jest reprezentowana na całym świecie i działa jako globalny gracz dzięki swoim organizacjom handlowym i usługowym we Włoszech, Belgii, Wielkiej Brytanii, USA i Chinach.

Mocnym argumentem bdtronic jest obsługa i niezawodność dzięki technologii zorientowanej na aplikacje. Warunkiem tego jest zastosowanie innowacyjnej technologii czujników. Dzięki zainstalowanym systemom czujników firmy CAPTRON Electronic GmbH firma bdtronic jest w stanie spełnić najwyższe oczekiwania klientów w zakresie dokładności pozycjonowania i dozowania.


bdtronic GmbH
Ahornweg 4
97990 Weikersheim
Deutschland
www.bdtronic.de

csm_CAPTRON-news-bdtronic-pic01_170619_f8bd972135
csm_CAPTRON-news-bdtronic-pic02_170619_2ae8d7d0bc

Powiązane aktualności