CAPTRON Solutions wywołuje poruszenie na targach LogiMAT 2024

News 18.04.2024: CAPTRON Solutions na targach LogiMAT 2024.

CAPTRON Solutions dostarczył wiele tematów do rozmów na targach LogiMAT 2024. Sebastian Köhler, Head of Business Development & Sales, był zachwycony sukcesem swojego wystąpienia. "Nasza obecność na LogiMAT była pełnym sukcesem. Otrzymaliśmy niezwykle pozytywne opinie na temat naszych produktów, zebraliśmy wiele nowych pomysłów i pozyskaliśmy wielu zainteresowanych. Targi dały nam nowy impuls i z optymizmem patrzymy na nadchodzące tygodnie i miesiące. Szczególne podziękowania należą się całemu zespołowi, a zwłaszcza działowi marketingu".

Innowacyjne produkty prezentowane przez CAPTRON Solutions były szczególnie wyróżniające się:

  • oneGRID ISAC: Jako pierwszy i jedyny na świecie mobilny system pick-by-light, ISAC spotkał się z dużym zainteresowaniem, szczególnie ze strony firm z branży e-commerce i produkcyjnej. ISAC umożliwia optymalizację tras i kompletację wielu zamówień bez skomplikowanej instalacji lub wcześniejszego mapowania 3D.
  • oneGRID Pick-by-Light: To rozwiązanie, opracowane specjalnie dla firm produkcyjnych, oferuje płynną integrację sprzętu, oprogramowania i integracji z jednego źródła. Dzięki cyfrowym listom kompletacyjnym i wysokiej wydajności kompletacji, idealnie nadaje się do procesów zaopatrzenia produkcji i wysyłki towarów.
  • oneGRID Put-Wall: Rozwiązanie put-wall optymalizuje procesy eCommerce, konsolidacji zamówień i sortowania oraz oferuje wysoką wydajność i elastyczność. Bezproblemowo integruje się z istniejącymi systemami i oferuje zwiększoną wydajność i zdolność adaptacji.

Koncentrując się na innowacjach i doskonałych opiniach, CAPTRON Solutions jest idealnie przygotowany na obiecującą przyszłość.

+ Skontaktuj się z nami

[Translate to Polnisch:] CAPTRON Solutions Team

Powiązane aktualności