CAPTRON wyznacza kurs na stabilną przyszłość

Wiadomości 18.01.2021: CAPTRON podsumowuje miniony rok, choć naznaczony pandemią korona wirusa, został zakończony z pozytywnym wynikiem, tym samym CAPTRON potwierdza swoją pozycję wiodącego producenta przycisków pojemnościowych SENSORswitches.

"Rok 2020 był trudny i burzliwy. Musieliśmy przezwyciężyć wiele przeciwności losu, zwłaszcza pandemię COVID-19 i wynikający z niej kryzys gospodarczy. Mimo to zareagowaliśmy na tą sytuację z wielką zwinnością. Udało nam się zakończyć rok silnym czwartym kwartałem", podkreśla Philip Bellm, dyrektor generalny CAPTRON.

"Jednocześnie chcielibyśmy podziękować naszym klientom i partnerom biznesowym za ich stałą lojalność, a zespołowi CAPTRON na całym świecie za ich nieustający wysiłek każdego dnia", kontynuuje Philip Bellm.

 

Widok na 2021

 

Przyszły strategiczny rozwój firmy opiera się na trzech głównych filarach: Cyfryzacja, Globalizacja i Zorientowanie na Klienta. Rozwój produktów będzie koncentrował się na poszerzaniu wiedzy z zakresu technologii cyfrowych i łączeniu oprogramowania ze sprzętem - również w ramach globalnych projektów badawczo-rozwojowych. W trakcie tego rozwoju, Philip Bellm planuje również dalsze wzmocnienie globalnych struktur sprzedaży i usług CAPTRON oraz ukierunkowanie na klienta.

csm_CAPTRON-news-newyear-view_e766e3511f

Powiązane aktualności