Strona internetowa CAPTRON jest teraz dostępna również w języku polskim

Aktualności 09.04.2020: CAPTRON ciągle się rozwija i uruchamia nową stronę internetową www.captron.pl na początku kwietnia 2020 r.

Klienci mówiący po polsku mogą teraz wybrać język ojczysty jako preferowany na stronie internetowej firmy CAPTRON: www.captron.de. Usługa obejmuje również obsługę klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu w języku polskim. Oprócz angielskiego, niemieckiego i chińskiego, polski jest już czwartym językiem, w którym klienci mogą uzyskać informacje na temat szerokiej oferty przycisków, czujników pojemnościowych i optycznych.

„Bardzo się cieszymy, że nasi klienci mogą teraz również uzyskiwać informacje o produktach i usługach w języku polskim. Polski rynek oferuje ogromny potencjał. Oczekujemy, że będziemy się tutaj bardzo szybko rozwijać, aby w krótkim czasie stać się liderem na rynku przycisków i czujników pojemnościowych oraz czujników optycznych dla przemysłu, transportu pasażerskiego i techniki budowlanej, wyjaśnia Philip Bellm - dyrektor zarządzający CAPTRON."

Link do strony
https://www.captron.pl

csm_CAPTRON-new-thumb-pl-website_68563a9701

Powiązane aktualności