NOWE PRZYCISKI HIGH-PERFORMANCE

Aktualności 09.10.2019: CAPTRON przedstawia nową serię CANEO10. Zupełnie nowe przyciski o wysokiej wydajności CAPTRON wyznaczają nowe standardy w dziedzinie HMI.

CANEO seria10 od CAPTRON to początek nowej linii produktów SENSORswitch. Seria CANEO10 to nowoczesne technologia Sensor Fusion i zupełnie nowa, jeszcze bardziej rozwiniętą zasada pomiaru pojemnościowego. Przyciski są dowolnie programowalne (IO-Link) i wyjątkowe ze względu na swoją konstrukcję i funkcjonalną koncepcję.

Swobodna konfiguracja przycisku

Dzięki wsparciu IO-Link i innych protokołów, użytkownik może zaprogramować praktycznie wszystkie parametry elektryczne do uruchomienia serii CANEO10. Obejmuje to wrażliwość dotykową i minimalny czas uruchamiania, dynamikę uruchamiania, zachowanie interfejsu (PNP, NPN, IO-Link) i funkcję ogólną. Kolor światła zmienia się po uruchomieniu, a parametry tj. światło statyczne lub migające można dowolnie konfigurować. Szczególną zaletą serii CANEO10 jest dostępna paleta barw, czyli ponad 16 milionów wyświetlanych kolorów LED, a także obszerny wybór symboli powierzchni dotykowej. Gwarantuje to jeszcze lepsze dostoswanie produktu do potrzeb klienta.

Nowa technologia łączenia czujników

Dzięki nowej technologii Sensor Fusion, przyciski pojemnościowe mogą być również używane w mokrych i wilgotnych środowiskach, takich jak technologia żywności. Dlatego seria CANEO10 nie pozwala na uruchamienie przez pył lub podczas czyszczenia przez wodę. Uruchomienie następuje tylko w tylko w momencie świadomego dotknięcia.

Adaptacyjna jasność

Zintegrowany czujnik światłoczuły mierzy jasność otoczenia i automatycznie dostosowuje jasność serii CANEO10. Idealna funkcja zapewniająca intensywne, wyraźnie wyczuwalne podświetlenie przycisków, gdy świeci słońce, i zapobiegająca rażeniu użytkownika po zmierzchu. Funkcja będzie dostępna wraz z kolejną wersaj oprogramowania.

Mnogość zastosowania

Możliwości adaptacyjne gwarantują zastosowanie w różnych środowiskach oraz profilach wymagań. Seria CANEO10 jest idealnym wyborem w inżynierii mechanicznej, robotyce, przemyśle napojów i żywności ale także w automatyce budynków. Na przykład, jeśli personel obsługujący nosi rękawiczki, można skonfigurować szczególnie czułe zachowanie przełączania. Wszystkie funkcje CANEO series10 można dowolnie konfigurować za pomocą graficznego interfejsu użytkownika w komputerze, smartfonie lub PLC. Na życzenie, przyciski mogą być dostarczone już wstępnie skonfigurowane, zgodnie z przedstawionymi wcześniej wymaganiami.

Unikalny projekt

Zewnętrzna część serii CANEO10 została zaprojektowana przez wiodącego, międzynarodowego projektanta przemysłowego. Charakteryzuje się nowoczesnym językiem projektowania i bardzo zwartą konstrukcją. Przycisk jest dostępny w wersji z tworzywa sztucznego wykonanej z połączenia 2 komponentów lub ze stali nierdzewnej, a dzięki wysokiej odporności na uderzenia sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy. Innowacyjna koncepcja oświetlenia z czterema bocznymi punktami świetlnymi sprawia, że seria CANEO10 wydaje się bardziej praktyczna ale także zapewnia lepszą widoczność stanu przycisku pod kątem.

Najwyższe standardy

Zgodnie ze sprawdzoną jakością, wszystkie przyciski CAPTRON są wandaloodporne i nie można ich zniszczyć, na przykład przez lekkie płomienie czy uderzenia w powierzchnię dotykową. Seria CANEO10 jest wyjątkowo trwała - nie tylko dzięki niezwykle wytrwałej pojemnościowej technologii przełączania. Przycisk jest certyfikowany zgodnie z IEC 60947-5-1 i IEC 61010 - spełnia on te standardy, a nawet przekracza wszelkie odpowiednie normy techniczne.

Dostępność

Seria CANEO 10 standard od listopada 2019 r
Seria CANEO10 Stal nierdzewna od lutego 2020 r

+ Więcej o serii CANEO10

+ Strona produktu seria CANEO10

csm_CAPTRON-slider-news-CANEOseries10_pic01_41a04c805c
csm_CAPTRON-slider-news-CANEOseries10_pic02_b568d15494
csm_CAPTRON-slider-news-CANEOseries10_pic03_aa7fd8ff3e
csm_CAPTRON-slider-news-CANEOseries10_pic04_636ee6c285
csm_CAPTRON-slider-news-CANEOseries10_pic05_9023baed78
csm_CAPTRON-thumb-news-CANEOseries10_7a9ff1d122

Powiązane aktualności